Muzikos skardinė vol. 65

Laba diena, gerbiami svečiai. Šiandien visai įdomų reikalą turiu – svečias Benas parankiojo muzikos iš serialų ir filmo. Manau tai tik ledkalnio viršūnė, tad gal kada pavyks surinkti ir savo tematinį filmų gabalų dešimtuką. Skardinėj šiandien yra popso, yra elektronikos, seno lietuviško roko.. Ir net nesusilaikiau ir džiazą įkišau. Va teip va. Gero klausymo visiems, gerų atradimų ir žiūrėkit kad ausys nenukristų.

__________________________________________________________________________________________________________________

Savaitės muzika

Visa normali muzika

Metals

_________________________________________________________________________________________________________

SVEČIAS feat Benas ir serialai

Hey Julie – Fountains of Wayne

B: Labai nuotaikinga daina iš, nepabijosiu pavadinti, KULTINIO serialo – Scrubs. Pamenu, kad tik išgirdęs parodžiau Indrei ir dainavom bent dvi savaites.

Flight Facilities – Crave You (Adventure Club Dubstep Remix)

B: Šitą dainą iš tokio „lievo“, guilty pleasure serialo – Teen Wolf. Praeinam – nesmerkiam. Nėra muzikos „perlas“, bet labai gerai tinka kai reikia namus tvarkytis.

The Fray – How to Save a Life

B: Visi žino, visi pažįsta. Esu 80% įsitikinęs, kad šią dainą žinojau prieš, vėlgi, SCRUBS, bet kažkodėl neišeina jų dviejų atsieti.

Cat Power- 3, 6, 9

B: Labai smagi, feel good, upbeat dainūška. Susipažinom SUITS seriale.

E.L – Superhero

B: Nežinau ar kas girdėjo apie Netflixo serialą – Sense8, bet jeigu ne – išėjo antras sezonas, labai rekomenduoju. Seriale panaudota ištrauka buvo be rap‘o, bet labai nepykau ir ant originalo.

Petula Clark – Downtown

B: Čia viskas labai gražu ir smagu. LOST seriale net kelis kartus buvo galima šį kūrinį išgirsti. Kiek girdėjau – tiek lingavau… Nes, nu, DOWNTOWN gi. Čia toks savaitgaliui besiruošiant „sueitų“.

FKA twigs – Two Weeks

B: Labai labai patinka. Šita tokia įdomesnė. Tiek daina, tiek pati atlikėja. Yra toks serialas – Mr. Robot. Tas irgi toks įdomesnis. Nu, keliais žodžiais, viskas labai įdomu. O, Gamta.

Jessica Cornish – Sexy Silk

B: Iš filmo – Easy A. Atlikėja dabar žinoma kaip – Jessie J. Upbeat daina. Vėl. Labai tinka tvarkant namus. Vėl.

KENZO World – The new fragrance

B: Reklama. Kam galėjau, tam siunčiau link‘ą kai tik šitas reikaliukas išėjo. Nu viskas čia labai man patinka. Daina – , Šokėja – , Choreografija – . Toks, čiut, iš egzorcisto.

________________________________________________________________________________________________________

SKARDINĖS MUZIKA

Pop ir smagūs dalykai

BOY – We Were Here (albumas – We Were Here)

Po: Čia vienas iš tų pop gabalų, kuriuos turėtų grot per radiją… bet dėl kažkokios mistinės priežasties jie taip ir lieka kažkur užmarštyje. Bet no worries. Skardinė ir yra tam, kad atkapstytume tokios va gabaliukus.

First Aid Kit – Wolf (albumas – The Lion’s Roar)

Po: galėčiau parašyt tą patį kaip ir prie pirmojo gabalo. Žiauriai smagiai susiklausantis pop gabaliukas, kurio nelabai kur išgirsi.

Hooverphonic – Mad About You

Pr: Šita grupė susikūrė 1995, tačiau ją radau ir išgirdau tik prieš kelis mėnesius. Jei patiks, tai rekomenduoju pažiūrėti visą koncertą, o palyginimui galite pasidomėti ir originaliomis dainų versijomis, kadangi šitam koncerte jie perdainuoja savo pačių dainas. Gal ir nelabai origanu, tačiau man patiko. Gal ir Povilo klausytojams patiks. Beje… 2:40 skambantis motyvas, kuris pakeitė originalios dainos solo, yra iš Čeikovskio (Tchaikovsky) baleto „Gulbių ežeras“. Tas motyvas taip pat buvo ir 1939 m. filmo „Dracula“ theme. Boom ! – useless knowledge! 😀

Junior Senior – Move Your Feet

Ž: Old but gold!

Tom Vek – Sherman (Animals in the jungle)

Pr: Atlikėjas yra savamokslis žmogus orkestras. Vienas iš tų atlikėjų, kuriuos gali greitai pamiršti, tačiau kažkada vėl išgirdęs nori pradėti klausytis iš naujo.

The Garden – HAHA (albumas – haha)

Po: truputuką neša į elektronikos pusę, truputį į keisto roko…. trumpai tariant gabalas – kreivas. Kreivas ir klipas… ir skirtas kreiviems žmonėms, todėl čia ir atsidūrė.

_______________________________________________________________________________________________________

ELEKTRIKAI

Zebra Katz – LST CTRL (albumas – Darkling)

Po: šitas turėtų rast šiltą vietelę širdyse tų. kurie myli tamsią (pun intended) muziką. Žiauriai gera naktinė elektronika.

The Egyptian Lover – Seduced (albumas – 1984)

Po: šitas albumas paleistas į gyvenimą 2015 metais ir padarytas vien tik su oldschooline įranga. Ir tas jaučiasi, bet tuo pat metu galiu užčiuopt ir Tricky įtaką ar panašius šių dienų žavingus dalykėlius. Bet kuriuo atveju visai gerai klausosi dirbant.

Fatima Yamaha – What’s a Girl to Do (albumas – A Girl Between Two Worlds)

Po: Net nežinau kuo veža šitas… gabalas paprastas, šiltas, nuoširdus ir kiek užsisvajojęs.

Jaga Jazzist – Prungen (albumas – Starfire)

Po: man visai kimba tvarkingai padaryti gabalai (nesvarbu kurio žanro) su vietinės kultūros motyvais. Čia pvz turim indijos kultūrą ir jos motyvus. Niekad gyvenime nebūčiau pagalvojęs, kad dėsiu kažką indiško, bet štai prašau.

_______________________________________________________________________________________________________

POST ROCK ir KITI įdomūs dalykai

Kamasi Washington – Re Run (albumas – The Epic)

Po: turiu nuoširdžiai prisipažint, kad aš jazzo neklausau. Bet bet bet….. dirbdamas netyčia užkliuvau už va šito gabaliuko.. ir pagalvojau, kad va tokį jazziuką aš mielai klausyčiau ir dažniau.

_______________________________________________________________________________________________________

ROCK

Aitvarai – Krištolinių pilių statyba

A: Lietuviška hipių laikų muzika su poetiškai gražiais žodžiais. Patiko paskaitinėti apie grupės nuotykius ir gastroles. Kažkuriam konkurse jie pasirodė geriausiai, bet buvo diskvalifikuoti už dainavimą anglų kalba. Ech, sovietų laikai.

Garbanotas bosistas – Grįžkit iš toli (albumas – Above Us)

Po: Čia į Algintės užduotą temą apie hipius. Ji parodė sovietinių laikų chebrytę, aš rodau emigrantus kviečiantį sugrįžti gabaliuką iš šiuolaikinių “hipių“.

Ramybės Skveras – Grižulo Ratai

Pr: Jonas Belushis (google him) 1978 metai buvo atvykęs į Lietuvą ir pliekė metalo Kėdainiuose! O-uau-zau-pau-vau!..

Metz – I.O.U. (Albumas – II)

Po: Buvo hipiai, buvo klasikinis lietuviškas rokas…. Atrodo reiktų kažko ramesnio stiliaus pratesimui… Bet ne. Aš jus žadinu su 16mečio dūšios rėkimu ir paprasta pankūcha kaip 2×2.

________________________________________________________________________________________________________

METAL

Inire – Endless (albumas – cauchemar)

Po: Metalą pradėsm lengvai – nuo gan melodingo powerio. Skamba visai smagiai, koja šiek tiek judinasi… Ir dirbasi prie šito neprastai.

Phil Campbell and the Bastard Sons – Spiders (albumas – Phil Campbell and the Bastard Sons)

Po: R.I.P. Lemmy Kilmister. Pasibaigus motorheadams liko gitaristas ir būgnačius.. Čia matom ir girdim gitaristo Phil’o norą ir toliau grot rokmetalį… ir ačiū jam už tai.

Devilment – Hitchcock Blonde (albumas – Devilment II: The Mephisto Waltzes)

Po: Jei kam mažai Cradle of Filth…. galit paklausyt Devilment.. Nes principe tai yra tas pats bandymas pataikyt į Nyphetamine vėl ir vėl, tik šį kartą su kitu pavadinimu.

De La Tierra – Puro (albumas – II)

Po: biškis espaniško metalo, kurio taip dažnai ir nesutiksi. Beje mane ispaniško metalo paieškoms įkvėpė per M1 top 40 antrojoje vietoje girdėtas vėmalas feat. Justin Byber.

Eternal Deformity – Sweet Isolation (albumas – No Way Out)

Po: trumpai tariant…. aš tiek susinervinau dėl to ispaniško gabalo, kad mano metalas šiandien išskirtinai piktas. Še dar blacko ant viršaus.

Genghis Tron – Board Up The House (albumas – Board Up the House)

Po: na ir pabaigai… metalas su greita elektronika, tam kad visiškai nurautų galvą ir neliktų ten jokių objektų užsilikusių iš radijo.

____________________________________________________________________________________________________________