Muzikos skardinė VOL. 80

Uff. Jau senai nieko nerašiau, bet kapsėjo kapsėjo ir prikapsėjo noras… O geriausia dalintis muzika nuoširdžiai ir kai to norisi. Tad brangieji ir brangiosios – dalinuosi savo pabrandintu rinkinuku, kuriame rasite daug dalykų: nuo 60ųjų braziliško kūrinuko, iki repo atgaivos, nuo lietuviškų kokybiškų koverių iki led zeppelin pamainos, nuo prisiminimų iš devilstone18 iki šalto blekučio. Gerų atradimų visiems.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NORMALŪS

Ponai ir ponios – pristatau jums Brazilijos garsą.. Prakaituoti vaikai spardantys kamuolį, paplūdimys ir ištiestos jėzaus rankos ant kalno.

Kol kas iš visų Scuared išleistų koverių serijos šitas man yra geriausias. Geras gabalas prafiltruotas per Ramanausko – Bowie balso vibracijas ir nerealiai tinkantį elektroninį foną.. Tiesiog imk ir klausyk ant repeato, kol išmes iš namų sugyventiniai.

Originalas yra Neil Young… O bet tačiau, kartais nutinka, kad kitų atlikėjų įrašyta dainos versija skamba kažkaip… artimiau. Taip yra ir su šiuo Chromatiksų bandymų paaiškinti, kad rokenrolas niekada nepranyks.

Naujieji mano hiphopo herojai – RTJ…. Viskas čia tinka ir sulimpa kaip vienas prie dviejų – bytas, rimo tekmė ir nuotaika.

Dar vienas įdomus kandidatas į mano smegenų hiphopo kampelio vakarėlį – Danny Brown. Tarp kitko – norėčiau atskirai paploti Jonnah Hillui, kuris režisavo šitą klipą ir manau puikiai perteikė dainos nešamą žinutę.. Plojimai.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELECTRO

Nu ko jau ne diskotekos siautulio palaikytojas?? Ir dar su visu vaikų choru. Miela ir faina.

Va dėl tokių prikolų man patinka Synthwave stiliukas… Šituos retro kūrinukus galima grot su 20 yamahos sintezatorių nusisukus dviem rankom ir vis tiek skambės žiauriai cool. Plius faina šito klipuko detalė – kartais ritmingai išsiblurinantys sintezatorių klavišai… atrodo kad muzika gyva ir pulsuoja iš instrumentų.

ROCK

Kam trūksta rokenrolo po Ledzepų – galit klausyt Greta Van Fleeeeeeeet!!!

Kiek kosminis ir užsisvajojęs gabalas iš soninio jėzaus…

Kalbant apie religinius reikalus… Pristatau naują Ghost veidą – Cardinal Copia.

Buvo didelė garbė juos pamatyt gyvai… Ir įspūdis dar geresnis nei galima spręst iš klipų ar mp3 formate įkalintos muzikos…. Praktiško po kiekvieno gyvo gabalo reikia atsisukti į draugus su wow išraiška.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

METALS

Kiek primena Soulfly kai dar jie čiuožė ant Nu Metal bangos… O šiaip visai geras headbangeris.

Buvo žiauriai nuostabu juos pamatyt gyvai… Atrodo grojo per trumpai ir noriu daaaar.

Moshpito užsukėjai su thrash ir blacko mišiniu. Superduper.

Šitie grodami gyvai sulaužė man kaklą…. Po jų pasirodymo  2 dienas sunkiai sukiojau makaulė ant savo vargano kūnelio.

True black iš Norvegiškos šiaurės, biški savyje turi atmosferiškumo užuomazgų, lėtas ir stingdantis kraują.