Muzikos skardinė vol. 81

Laba diena. Pakaupiau muzono ir pristatau jums puokštę visokios ten muzikos. Rekomenduoju paklausyt St. Vincent smagaus gabaliuko gėjų diskotekoj, Jeru the Damaja seno hiphopo, smagių technuškių, nuraunančio Thundercat gabalo ar rokavo Bronx reikalo… na o jei savaitė nelabai pasisekė – galim paklausyt Mantar arba senų gerų Napalmų. Skanaus.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

RADIO FRIENDLY

Kažkaip užkritau ant šito gabalo pasikartojančių perklausų. Nu toks visai smagus užpakalio judintojas apie šokius. Gay šokius 😀

“Radio Friendly“ galima būtų pradėt ir nuo Eurovizijos… nes turbūt draugiškesnio radijui formato niekur daugiau nerasi… Iš kitos pusės – visai nieko gabaliukas. Valio pusbroliams estams.

Skmaba pakankamai durnai bet ir smagiai, kad pakliūtų į radiją…. Bet visi žinom kad šito gabalo ten niekad neišgirsim, tad jį ikišiu čia.

Skirta tiems, kam patinka Trento Reznoro kolaboracijos ir gerai skambantys paslaptingi gabaliukai.

Turiu silpną vietą senam geram hiphopui. Čia vienas iš pavyzdžių – nelabai žinomas, bet žiauriai gerai besiridenantis gabaliukas. skanaus.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELECTRONIC

Kai pradedi kartas nuo karto įnerti į elektronikos pasaulį randi visokių žanrų… kol mano ausis šviežia viską vadinu “elektrikais“, bet jau pradedu atskirti meilę techno virpesius turintiems gabalams. Jie skirti nakčiai, važiavimui autobusu, ėjimui tarp žmonių… Toks ir šitas – pilnas tempo ir skubėjimo.

Tokį ritmą kiek nostalgiškai atsimenu iš senų Need For Speed žaidimų… ir štai ritmas mane prisivijo po tiek daug metų. Konkrečiai šitas gabaliukas buvo sumontuotas 80ųjų pabaigoje ir gerai skamba ir po 30 metų. Beje išsiaiškinau, kad šitas kiek plaukiantis ritmingas reikalas vadinasi “House“… sweet.

Šitas reikalas gimė rūgštimi ir ekstaziu persmelktose smegenyse, kažkur Anglijos kamputyje, vadinamame Cornwall. Vėliau tai išsiliejo į rave’o aikšteles ir suteikė džiagsmo daugybei narkomanų… O šiandien tai mano darbinė muzika.

Šis kūrinukas kiaurai persmelktas nakties, judesio ir lėto lėto saulės kilimo.

Dar vienas badass gabaliukas jūsų-,ūsų širdims. Tinka prie pasivažinėjimų naktį ar vaikščiojimo srities.

BRAIN SOUP

“Kai įkala nakrotikai“ arba “Those sick bass lines“.

Miksas tarp elektronikos ir sludge. Sunkus, lėtas, slegiantis, melancholiškas… bet neabejotinai galingas. Kartais reikia ir tokių.

Postpunkinis grožis (kad ir kaip nekažką buvo per devilstone) ausinėse skamba labai maloniai… o šitas gabalas su ištęsta nemaloniai pradžia puikiai pulsuoja “anxiety“ nuotaika.

Emmm… wut? Džiaz-avant-gard-electro-dubstep-death music… Žanras be kategorijos ir vienas keisčiausių dalykų ką mačiau pastaruoju metu. count me in.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ROCK

Maloniai nustebinęs Grunge aušroje atsiradusios grupės kūrinukas.

Biški primena 70ųjų garažinio roko grupes, įkvėptas Doomiško Black Sabbath garso.

Biškis amerkuoniškas muzikas. Seni geri Clutch atrodo niekad nesustoja gaminti gabalų.

Po biški žengiam į rimtesnio fūzo teritoriją. Ar jaučiate kaip murkia gitaros?…. Mano kaimynai jaučia vibracijas…

Gera dozė pankrokiško garso.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

LOUD ROCK

Ponai ir ponios – Mantar tampa viena iš mano mėgstamiausių grupių stabiliai leidžiančių vis geresniu albumus. Yum.

Biški šetono mestelsiu į jūsų pusę… Pasiilgau Behemoth.

“Poilsiui“ po Behemoth šis tas lietuviško. Labai džiaugiuosi jų atsiradimu (ir jau turiu vinilą… YAY)

Trap Them – Blissfucker……. Tobulas albumo pavadinimas tokiai grupei. Biški sludge… biški grind… biški visko

Nuoširdžiai pasiilgau Napalm Deathų.. Jie tokie… Uch.. na žinot. Norisi paprakaituot.