Muzikos skardinė vol. 85

Na ką gi ledės ir džentelmenai… Pats save nudžiuginau šituo įrašu… Pirmiausia tai noriu pasidalint Ata Kak istorija (kurį man užrodė kolegė darbe.. tai KUDOS jai). Istorija apie bičą iš afrikos vidurio, kuris padarė kasetę prieš 40 metų….. ir po tiek laiko žmonės atrado ir pamėgo jo muziką. Noriu pasidžiaugt depechemodiškai skambančiu Priest, superiniu Sam and Dave kūrinuku… Senukais kraftwerkais, kuriuos išgirdau per radiją, rokenrolu moterišku vokalu… nu ir senu geru atsigavusiu Max Cavalera su Soulfly. Gero klausymo visiems ir gerų atradimų.

RADIO FRIENDLY

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Allright metas ilgai istorijai.. Pabandykit save įsivaizduoti šito vyruko batuose. Tu gimęs afrikoj kokiais 50ais, kažkur centre.. jei konkrečiai tai Ganoj. Kiek paaugęs kokiu tai stebūklingu būdu iškeliauji į Kanadą ir kol ten gyveni, prisiperki įrašymo įrangos ir savo miegamajam įrašai albumiuką. Unikalų, savitą ir brangų širdžiai. Kasetę išsiunti savo broliui Ganoje ir daugiau iš tos pusės nieko negirdi. Ir štai vieną dieną, kokias 2015 metais į tavo duris pasibeldžia amerikonas ir tau pasako, kad kitoj pasaulio pusėj tavo muzika yra populiari ir ją groja per vakarėlius ir t.t. O geriausia tai, kad festivalių (konkrečiai 2017 Glastonburry) organizatoriai norėtų, kad sugrotum pas juos. Manau gan nereali istorija, kuri nutiko ponui Ata Kak. O už šią istoriją jis galėtų padėkot “amerikonui“, kuris studijuodamas afrikoje prisipirko kasečių ir parvažiavęs namo padarė “tapes from afrika“ reikalą, kuris ganėtinai išpopuliarėjo.
Tad po tokio ilgo intro pristatau: Ata Kak – Obaa Sima.

Šis kūrinukas buvo išgirstas sėdint darbe per Opus3 arba Neringa Fm… Net nežinau kurį tiksliai, nes mėgstam klausyt abiejų… Ir visai jis prilipo man, ypač intro-priedainio vieta. Manau puikiai tiktų į guardians of Galaxy soundtracką. (ai ir kiek mačiau Mafia III jį savo soundtracke turi.)

Savo nuotaika primena Lana Del Rey. O aš kažkokiu nespurantamu būdu turiu jai silpną vietą…. Nu tai žinoma ir šitas gabaliukas visai šauniai prilipo. Labai tinka spalio galo nuotaikai.

Kai bažnyčioj žmogai sukiojasi kaip surikatos ir linki ramybės…. Rhye spaudžia record ir ramybės palinki savaip. Va čia tai efektyvumas.

Toks biški elektroninis reikalas, bet pakankamai lengvas, kad dėtum į radiją. Labai tinka praskaidrinti nuotaikai ir viską ten.

Atrodo žiauriai keistai. Skamba kaip oldschool sumaišytas su šiandiena. Me Gusta.

Išjaustas reikalas su narkotikais ir elektronika.

Yra Repas…. Hiphopai ten visokie.. ir didelė dalis jų gyvena amerikoj. O bet tačiau britai turi savo unikalų kickass reikalą vadinamą Grime. O ponas Wiley yra vienas kietesnių to reikalo atstovų. Mėgaukitės.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELECTRONICA

Klasika. Kraftwerkai. Per radiją… 2018 metais… Yra vau. Ir aš tai girdėjau. Girdėkit ir jūs.

Pasirodo elektronika tinka ir striptizui…

Labai cool ir atpalaiduojantis kūrinukas. Kaip ir viskas ką padaro Kiasmos – tinka nakčiai.

Tinka darbui ir bėgiojimui.

Nu elektronika. Beveik galėčiau šokt pagal tokią… nu kam tas beveik.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BRAIN SOUP

Išgirdau šitą ir prisiminiau vasarą. Prisiminiau Devilstone. Nors ir nesulipo šitie vyrukai grodami gyvai… Bet jų įrašai turi kažką tokio stebuklingo ir paliečiančio dūšią.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ROCK

Toks biški popsovai skambantis rokas… bet kartais norisi tokio gyvenime.

Rokas ir panų vokalas yra du smagūs dalykai, kurie susijungę padaro pasaulį gražesniu.

Skamba labai grynai ir nenušlifuotai… Kaip tikras rokenrolo deimančiukas.

Pankroko dūšia sako, kad gali atrodyt kaip tik nori, bet svarbiausia kas tavo viduje.

Groovy as Hell kūrinukas. Tinka linkčioti galva ir iš leto važinėt po miestą.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

LOUD ROCK

Riebus metalas su švariu vokalu. Tinka ūpui pakelt.

Jis garsiai rėkia. Gitaros irgi groja garsiai. Kaip ir tinka į šičia…. Ai dar ir skamba kūrinys neblogai.

Spazmus sukelianti muzika?…. Štai jums spazmus sukeliantį video su pentagramoje blykčiojančia beždžione.

Žmona pasakojo kaip važiavo į vienos dienos komandiruotę ir pavežė savo direktorių… fone skambant Zeal and Ardor… OSOM.

Senokai jau girdėjau tokį smagiai skambantį Max Cavalerą. Ir dar kartu su Randy Blythe…. my maaan…