Muzikos skardinė vol. 88

Helllouuuu. Turiu laisvą sekmadienio rytą ir krūvą muzikikės po ranka – tad siūlau ir jums susirast kažką sau. Pradėsim su prancūzaite Jain ir saulėta dainele, pasitaškysim su elektronika iš Justice repertuaro, patirsim smegenų veikimo antplūdį su Anna Meredith. Kiek pailsėję išsitaškysim su Sex Pistols ir užbaigsim reikalus su Maorių metalu. Na ir žinoma einant čiuo keliu užsuksim į krūvą gabaliukų įvairiems gyvenimo atvejams. Skanaus visiems.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

RADIO FRIENDLY

Smagiai klausoma mergaitė. Gabaliukas tinka namų tvarkymui ir šiaip saulėtom dienom.

Kad ir kaip pasibaigė Michaelo gyvenimas, niekas negali ginčytis, kad žmogus turėjo nepamatuojamą talentą.

Praeitas įrašas prasidėjo Johhny Cashu… Tad kodėl nepratęsus šios gražios minties. Apsirengiam juodai ir pasineriam į cepelininį dangų.

Gabaliukas tinkamas sliūkinti patvoriais naktį ir kvėpuot grynu medžioklės orru. P.S. Chelsea Wolfe yra labai super duper atlikėja su melancholiškom ir giliai tamsiom melodijom.

Buvusio Ghost vokalisto projekčiukas. Biški BDSM, biški retro synth bangų ir turim The Priest. Beje visad galvojau, kad balso modifikacijos ir autotune yra absoliutus šūdas (bent jau hiphope), bet šitas projektas kiek pakoregavo nuomonę į geresnę pusę.

Malonus ir svajingas gabaliukas pavojinga tema.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELECTRIC

Pulsuojantis ir tinkantis bėgimui Justice gabaliukas. Klausant atrodo, kad tave vejasi blogiečiai ir tau žūt būt reikia paspartinti ritmą.

Siūlau kiek atsipalaiduoti ir pailsėti nuo gaudynių ir greitų ritmų su The Field.

Ilgas ir epiškas elektronikos kūrinys. Primena kaitinančius saulės spindulius ir ėjimą garuojančiu asfaltu.

Visiškas taškalas.

Savo šokčiojančiais ritmais kiek primena kitą IDM grandą – Aphex Twin. Taip pat labai tinka darbui.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BRAIN SOUP

Nerealus gabaliukas, kur man susipina simfoninio orkestro epiškumas su jazzo ir eksperimentavimo laisve.

Taip, jūsų neapgauna pavadinimas. The Midgets.

Sakyčiau prie smegenų sriubos puikiai galima priskirti ir instrumentinį eksperimentuojantį roką. Šaunam į kosmosą Jurijau.

Įdomiam elektronikos klausymui galėčiau parekomenduoti Leon Vynehall. Čia radau pilną albumą – siūlau duoti šansą 7dienio perklausai gaminant pietus.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ROCK

Amžini ir legendiniai pankai su vieninteliu albumu. Skleidžiam anarchiją ir džiaugiamės.

Paklausęs aukščiau pateiktų Sex Pistols…. dažnai prisimenu The Exploited. Tai kaip trūkstama grandis tarp pankų ir metalistų.

Įneškime šiek tiek mistikos ir šėtono kvapo su Lucifer.

Kartais koveriai pasukti kita linkme skamba taip pat gerai kaip ir originalas.

Šitas gabaliukas labai tinka kai reikia pabėgt iš Californios valstiją siaubiančių gaisrų apsupties…

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

LOUD ROCK

Jei kas manęs paprašytų rekomenduoti naujokui metalo – ko gero pradėčiau nuo Devin Townsendo. Švarus, platus, epiškas garsas, puikiai valdomi instrumentai. Just. Epic.

Vienas įdomesnių sunkesnių radinių – Tengger Cavalry. Čia mongoliškas throat singing susitinka su metalu ir gaunasi labai įdomus rezultatas.

Dar vienas geras pavyzdys kai vietinis folkas nu tiesiog nuostabiai susitinka su sunkiaja muzika – Alien Weaponry. Chebrytė iš naujosios zelandijos dainuoja maorių kalba. Visos tos Hakos yra fakin osom ir dar jei pridedi gitaras ir būgnus gaunasi tiesiog ekstazė.

Atmosferinis black metalas po truputi užima vis tvirtesnį kampelį mano širdyje. (Keista, bet gerai dirbasi prie tokios muzikos.) Čia galima rasti daugelio garsų makalynę, kuri galiausiai susiveda į vieną didelę emociją, melodija gali banguoti nuo desperacijos iki ramybės ar triumfo.

Prisikasus iki metalo žanrų dugno, galima sutikti ir Death metalą. Vieni pirmųjų ir vis dar geriausių ir įdomiausių atlikėjų yra Obituary. Šiandien noriu parodyt sunkų ir itin lėtą Loathe. Ufff.