Muzikos skardinė vol. 92

O sveiki visi. Jau 92 įrašas…. daug kai pagalvoji. Džiugu Pranešt, kad turiu sugrįžtantį svečią – Igną. Žmogus nepatingėjo ir atsiuntė 21!!! dainą, tad jo kūrinius skelsiu perpus ir dėsiu į skirtingus įrašus. Dainos su minimaliais aprašymais ir viskas kaip priklauso. Pats nesenai buvau Little Big koncerte – buvo taškalas. Tad įkalsiu vieną jų gabaliuką bei įprastus klasikinius Radio Friendly ir kitokius ten rinkinius. Įrašo galas persmelktas devilstone metalo grupėmis, tad atsargiai su ta koridoriaus puse. Ir žinoma didelė rekomendacija SHISHI paklausyt.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

LISTAS

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DRAUGŲ MUZIKA feat. IGNAS part 1

I: Joyner Lucas nera vienas is tu reperiu kur tik apie pinigus ir masinas dainuoja. Vienas is jo populiariausiu hit’u yra “I’m not racist“, kur Joyner Lucas paliecia rasizmo tema ir skirtingas kulturas, pateikdamas dainoj perspektyva is dvieju barikadu pusiu.

I: Delta Heavy yra drum and bass duetas. Jie pasizymi ne tik gera muzika, bet ir superiniais klipais.

I: Siek tiek old school stiliaus indie rock’o. Stuck in sound taip pat niekad nepaveda su klipais.

I: Dark electronic, nine inch eurythmics, satanic pop – taip apibudina zmones sia grupe.

I: Meg Myers yra viena is mano top moteru muzikanciu. Rock on Meg, rock on.

I: BANKS makes music. Great music. Why not just stop there?

I: Bishop Briggs yra indie/rock muzikante, si daina puikiai atspindi jos kuryba.

I: Dark funk, pasinerk i tamsa.

I: Roko niekada nebus per daug.

I: Turbut vienas is dazniausiai naudojamu gabalu youtube reaction videos ir ne veltui. Pamacius Napalm Records uzrasa salia dainos galima numanyt, kad visa daina nera tokia rami kaip, kad pacioje dainos pradzioje.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

RADIO FRIENDLY

Šį kartą savo sąrašą pradėsiu nuo skandinaviškos mistikos. Eivor – atlikėja iš Farerų salų dainuojanti gimtaja kalba… Ir savo muzika raunanti stogą.

Pirmą kartą Kate Tempest patraukė mano dėmėsį su kūriniu “Europe Is Lost“, o dabar vėl aptkau ją ir gan unikalų stilių. Poezija – baltos eilės su muzikiniu fonu. Primena Sleaford Mods, tik daug mažiau worker-thug vibracijos. Žodžiu įdomus reikalas – rekomenduoju paklausyt.

Kiek svajingas ir šokių muzika pulsuojantis gabaliukas. Tinka tvarkantis namus ir einant pabėgiot. Trippy.

Žinau kad čia yra koveris… Bet jis man skamba geriau nei originalas.

. Grupė iš Brooklyno Niu Yorke su oldschoolu kvepiančiu neonkėm apšviestu gabaliuku. Įdomiai skamba stiprus balsas ir kosminiai beeps’ai ir bops’ai.

Vasarą eisiu į Kamasi Washington koncertą… Tai žinoma pradėjau klausyt jo epiškus albumus (po 3 val… :D) ir įvairias kolaboracijas. Užstrigo reikalas su Kendrick Lamar ir mano numylėtais Run The Jewels. Šito ir paklausom.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELECTRO

Teko garbė pabuvot Little Big koncerte ir šoktelt kartelį kitą…. nu ką čia šoktelt.. po 5 dainų jau buvau be maikės moshpito vidury. Žodžiu buvo gerai ir linksma. Norisi lygint su kita (tikriausiai ir juos įkvėpusia) grupe – Die Antwoord. Kol pietų afrikiečiai išsuko iš reivo įtakos, Little Big – vis dar pilnai pasinėrę į šitą reikalą. Ir net sakyčiau, kad koncą sukalė geriau nei Die Antwoordai. Ypač gerai buvo per Faradenzą kai bičas ant scenos užlipo su legendiniais bronziniais šortukais. Na žodžiu – šaunuoliai Little Big ir sėkmės turuose.

Čia yra miesto elektronika. Betonas, pilka spalva, daugiabučių miškas. Manau labai tiktų kokio futuristinio žaidimo garso takeliui.

Juokiausi kad šitą gabalą galima dėt į treniruočių sąrašus ir užvadint “skatinamuoju gabalu“.

Malonus ir atsipūtęs gabaliukas. Tiesiog gerai nuotaikai.

Nuo polisio link nedidlės įtampėlės. Tinka darbui ir panašiems reikalams.

Ar jūs pasiruošę nusiraut galvas? Čia yra pirmasis mano itin mylimo Aphex Twin gabals kurį išgirdau gyvenime. Jis buvo ir yra nemalonus, hipnotizuojantis ir …. užkabinantis visam likusiam gyvenimui ieškoti vis kažko naujo, keisto, nepatirto ir gąsdinančio. Klasika.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BRAIN SOUP

Žengiam į smegenų ir ausų lavinimo zoną su Steven Wilson ir progresyvaus roko? gabalu. Tinka kai nori “paklausyt“ ir “įsiklausyt“ į kažką įdomaus ir epiško.

Free Jazz su roko priemaišom. Įdomus daiktas ir tikrai ne kiekvienam. Turi gan aiškią struktūrą (stuburą) o toliau viskas kaip dievas duos.

Cowboy Bebop – Tank!!!! Šiaip labai geras anime vis dar pieštas ranka ir taip toliau… bet visi suprantam kad čia susirinkom dėl nerealaus intro gabaliuko su japonišku džiazu.

Čia toks vienas pailsėjimui ir vis dar rūkantiems cigaretes kai leidžiasi saulė.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Po dūmų žiedų ir relaxinės nuotaikos – pereinam prie supersvajingo ir ikoniško gabalo apie kaliforniją. Dėl tokių dainų žmonės užsimano keliauti iki vakarų pakrantės.

Jei turėsit galimybę gyvenime – būtinai nueikit paklausyt shishi.

Visai rokavas gabaliukas su intensyvumo ir rimtumo natom. Neblogas lekiant automobiliu ir lenkiant kitus vėžlius gatvėj.

Atėjus 90-ųjų viduriui ir pradėjus byrėti grupėms, atsirado taip vadinamos “supergrupės“. Čia turim 3/5 Guns’n’Roses, Scot Weiland (Stone Temple Pilots), Dave Kushner (Wasted Youth). Gabals gal ir visai nieko išėjo.

Šitie grojo kažkuriais metais Devilstone. Mačiau – patiko. Labai 70ieji ir viską ten rokenrolas.

Energingas pankrokas geram perėjimu į metalą. Biški primena Brutus. Kas yra visai gerai.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

LOUD ROCK

Kadangi jau esu suplanavęs ką dėsiu toliau…. Noriu įdėt nors vieną “klausomą“ sunkaus roko/metalo dainą. Baroness – kieta grupė šiaip. Siūlau pakapstyt giliau.

Lietuvišką daiktą reikia reklamuot. Post metal thing, kurį reikia klausyt lapkričio mėnėsį kai oras lauke yra šūdų šūdas.

Reklamuojant artėjantį Devilstone festą negalima pamiršt Sodom. Beje jie kažkada mūsų komandai protmušyje uždirbo 5 taškus…. Ai ir šiaip legendos, kuriuos verta išgirsti gyvai.

Dar viena festo grupė. Pastaruoju metu pradėjau pastebėt, kad jei mano ausį patraukia metalas – tai jis yra “viskas arba nieko“… jokių ten pasižaidimų su švelniaja puse ir rock.fm standartais. Full throthle iki galo.

Čia į tą pačią heavy shit kategoriją kaip ir prieš tai buvę du kūriniai. Ir jo – šitie gros devilstone ir aš eisiu jų klausyt.