Muzikos skardinė vol. 95

Sveiki visi, kas pasiilgot naujų garsų. Šį kartą įrašas subrandintas it koks džiugo sūris. Šį kart tema gavosi “į džiugiąją pusę“, net sarašo dugne esantis metalas ne toks baisus – duokit šansą (na aišku Behemoth yra behemoth). Dažnai reikia atsirinkti ką galiu rekomenduot, tačiau šį kartą – nuoširdžiai išklausykit viską – tikrai rasit dalykų.

RADIO FRIENDLY

Kartais atrodo, kad jei nori susirasti nauo įdomaus garso.. reikia pasikapstyti po video žaidimus. Ilgą laiką mano atradimų skrynelė buvo GTA serija.. Need For Speed. O šitą atradau žaisdamas Fifa. O praėjus x metų, pati atlikėja ir Lietuvą aplankė (ir surengė 2 pasirodymus bažnyčioj).
Geras malonus ir šiltas bosas.
Pripažinsiu, kad ne visos Billie Eilish dainos man patinka. Bet bliamba, ji turi tikrų groovy perliukų, kaip šitas.
Toks subrandintas poprock.. klausosi maloniai ir viską ten. Bet kai pasigirsta priedainis – atrodo kad jį jau girdėjai… ir paskui norisi niūniuoti ir švilpauti.
Lengvai pričiumpanti svajinga dainelė.
Čia iš lėto tampa mano guilty pleasure kaip kokia Taylor Swift. Man čia vienintelė gera, šios blogos merginos daina, tada tiesiog pasidžiaukim tuo.
Klausant šito nori kumščiuot orą. Geruliukas

ELECTRONIC

Kalam reivo klasikos kai reikia “Byto ant aikštelės“
Lai jūsų nenugąsdina tos 10 min kūrinio… Čia labai tinkamas kūrinukas begiojimui. Labai.
Aš Portishead pažįstu kaip vienus iš Trip Hop grandų, bet va štai prašau jie gali padaryt ir visai prikolnus elektronikos gabaliukus.
Italiano? Si, Italiano.
Vienam vakarėlyje, manęs paprašė “įjungti beat’o“. Manau šitas visai tiktų tokiam prašymui.

BRAIN SOUP

Pasiruošę keistumui? Elektronika + keistų garsų koliažas + vaikų balsai + keista viso šito idėja
Mane kažkuo traukia skandinavų senos melodijos, kalba ir tradicijos. Žmonės atrodo tarsi atrodo ant briaunos tarp visiškų laukinių magijos ir civilizuotos kultūros.
Let’s get some rock/jazz fusion here.

ROCK

Senas geras klasikinis gabaliukas apie gražią dieną. Tiesiog. Čia yra viena didelė teigiama emocija.
Kaip tais užmyniau ant geros nuotaikos. Nežinau apie ką daina.. Bet primena tą britpop’o 90ųjų pabaigos paskutinį draugą, kuris pasibaigus vakarėliui vis dar tūsina.
Ledės ir džentelmenai, šitas filmuotas LT.
Joy Division. Legendoms užtenka 2 albumų, kad jas amžiams atsimintų.
Kartais visi nenorim būt savim… O aš norėčiau, kad Type O Negative vis dar būtų. RIP Peter.

LOUD ROCK

Šitą dainą tai aš myliu… Nors mano širdis dažnai skestą klampiam death / black / sludge ir pan. liūne, bet tokios dainos (ir atlikimas) gali bet ką iš šitos pelkės ištraukt. Visų pirma tai šitos dainos live atlikimas yra visa galva aukštesnis už studijos versiją. Antra – čia dainuoja net ne originali Nightwish vokalistė. Panelė Floor Jansen turėjo pakeisti viduryje turo atleistą iš pareigų kitą vokalistę, per 24h išmokti dainų setą… ir damušti turą su grupę. Floor kalė taip kad pramušė ir grindis ir lubas.. ir yra Nightwish balsas iki šios dienos. Ir trečia, visiškai nereikšminga, bet įdomu: čia yra daugiausiai reaction videos turinti daina youtube.
Ai… Ir šiurpuliukai lakstantys jums per nugarą – vadinasi Floorgasm.
Kažkaip norisi pakilios nuotaikos ir metalo sekcijoj. Tad štai jums Post-Metal grupė Astronoid.
Kiek keista, kad grupę tokiu stipriu pavadinimu, galiu laisvai rekomenduoti kaip intro į sunkiąją ir black metal muziką. Aiškus garsas ir ritmas, aiškūs žodžiai ir religine tematika permirkę tekstai. Ir daug daug groovy reikalų.
Pagaliau sulaukėm jų sugrįžimo į šitą Marijos žemę. Ir buvo labai gerai. Jų setas žiauriai greitai praėjo ir dar du vinilus parsitempėm namo. \m/
Taip buvau jų koncerte. Taip, man jie labai patiko… ir žinoma taip, grojo šitą gabalą per kurį, buvo visiškas taškalas. Pasidžiaukime kartu.